رفیق خوشبخت ما
امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

آیین افتتاحیه دومین رویداد رفیق خوشبخت ما

یادواره رفیق خوشبخت ما می کوشد تا شخصیت کمتر شناخته شده حاج قاسم را از منظر انسان مداری و خدمت بشر دوستانه به جهانیان معرفی نماید. این یادواره شامل دو برنامه محوری می باشد که محور نخست آن جشنواره فرهنگی هنری با هدف زمینه سازی برای تولید آثار و آفرینش های هنری توسط هنرمندان و به منظور تبیین و معرفی شخصیت و تفکرات نوع دوستانه و خدمات ماندگار داوطلبانه و بی منت ایشان به انسان‌ها در قالب های مختلف هنری می باشد و دیگری پویش چلچراغ است که می‌کوشد زمینه انس هر چه بیشتر جوانان را با این شهید والامقام فراهم نموده و فضایی را تدارک ببیند که جوانان عزیزمان نیز به پاس نکوداشت تلاش و خدمات کم نظیر سردار دل ها یاد او را در قالب ارایه خدمات خداپسندانه و بشردوستانه به آحاد بشر پایدار و باقی نگه دارند.
یا لطیف
بعد از شهادت مظلومانه و ناجوانمردانه شهید حاج قاسم سلیمانی و بنا به فرمان رهبر حکیم انقلاب اسلامی در ترویج و فرهنگ سازی مکتب سلیمانی هر روز شاهد رویش جریان‌های مردمی تاثیرگذار و کم وبیش فراگیری در اقصی نقاط ایران اسلامی و بسیاری از نقاط جهان هستیم.
و هرکس به طریقی می‌کوشد که برای تکریم این شهید والا مقام تلاشی را انجام دهد .
 
ولی داستان ما در سازمان جوانان هلال احمر روایت دیگری هم دارد.
 
برای ما که سازمانی فعال در زمینه کرامت انسانی و تامین احترام انسانها هستیم و با اقدامات نوع دوستانه و بشردوستانه می‌کوشیم فرهنگ صلح و دوستی را ترویج و مدافعه گری کنیم علیرغم غم سترگ این ترور ناجوانمردانه که بر خلاف عرف قوانین و حقوق پذیرفته شده تمامی ملت های جهان صورت گرفته بود،  در روزگار پس از شهادت این مرد بزرگ گویی که گمشده خودمان را پیدا کردیم .
 
به مرور زمان مردی که رسانه‌های رنگارنگ، گوناگون و متعددی در سراسر جهان می‌کوشند تا با ارائه شخصیتی جعلی او را انسانی با تفکرات افراطی و خشونت طلب ارائه نمایند را انسانی به تمام معنا و اسطوره ای کم نظیر برای ترویج فرهنگ نوع دوستی و خدمت داوطلبانه شناختیم و یافتیم.
دیدیم که آنچه را که ما در جمعیت هلال احمر به عنوان اهداف، اصول و ارزش ها سرلوحه کارمان قرار داده ایم و میلیونها نفر در سراسر جهان باورمندانه از آن می‌گویند و برای ترویج این ارزشها در تلاش هستند را این  ملتی ترین و امتی ترین قهرمان مردم ایران در عمل و در سخت ترین شرایط پیاده سازی کرده‌است.
 
 یادواره رفیق خوشبخت ما می‌کوشد تا شخصیت کمتر شناخته شده حاج قاسم را از منظر انسان مداری و خدمت بشر دوستانه به جهانیان معرفی نماید.
 
این یادواره شامل دو برنامه محوری می‌باشد که محور نخست آن جشنواره فرهنگی هنری با هدف زمینه سازی برای تولید آثار و آفرینش های هنری توسط هنرمندان و به منظور تبیین و معرفی شخصیت و  تفکرات نوع دوستانه  و خدمات ماندگار داوطلبانه و بی منت ایشان به انسان‌ها در قالب های مختلف هنری می‌باشد و دیگری پویش چلچراغ است که می‌کوشد زمینه انس هر چه بیشتر جوانان را با این شهید والامقام فراهم نموده و فضایی را تدارک ببیند که جوانان عزیزمان نیز به پاس نکوداشت تلاش و خدمات کم نظیر سردار دل ها یاد او را در قالب ارایه خدمات خداپسندانه و بشردوستانه به آحاد بشر پایدار و باقی نگه دارند.
 
به امیدش و به یاریش ....

تصاویر

مشاهده ۴۸
/
۱۴۰۰/۱۱/۱۵- ۲۲:۱۰
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است